Sidebar

Vilniaus universitetas stiprina pozicijas naujausiame tarptautiniame dalykiniame reitinge „QS World University Rankings by Subject 2019”.

 

Studijų krypčių reitingas šiemet nuteikia pozityviai, nes gerėjančius rodiklius stebime visose studijų srityse. Šie reitingai patvirtina tai, kad apie mūsų mokslininkus gerai atsiliepia kitų pasaulio universitetų kolegos, o absolventus puikiai vertina darbdaviai. Raginu moksleivius ir jų artimuosius į tai atsižvelgti. Svarbu įvairius rodiklius įvertinti galvojantiems tiek apie studijas Lietuvoje, tiek apie studijas svetur.

VU rektorius prof. Artūras Žukauskas

 

Inžinerija ir technologijos sritis patenka tarp 451-500 geriausiųjų. Fizikos ir astronomijos kryptis jau trejus metus patenka tarp 251-300 geriausiųjų, tuo tarpu fiziniai mokslai šiemet pakilo į 383 vietą (2018 m. – 400). Fizinių mokslų sričiai priklauso matematikos, fizikos, chemijos, biochemijos, geologijos, fizinės geografijos, paleontologijos, astronomijos bei informatikos kryptys. Kaip ir kasmet, pagal h-indeksą, matuojantį mokslo darbų reikšmę, geriausiai vertinama fizikos ir astronomijos kryptis - 76,8 taško iš 100, o apskritai fiziniai mokslai įvertinti 75,3 taško. 

 

Parengta pagal Vilniaus universiteto informaciją

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos