Tarptautinė konferencija

Kviečiame gamtos mokslų mokytojus, jų mokinius, įvairių švietimo grandžių mokyklų vadovus ir tėvus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“.

Konferencijos tikslas – skatinti aktyvų ir veiksmingą mokinių, mokytojų, mokslininkų ir edukacinių priemonių gamintojų, bei užsienio mokyklų bendradarbiavimą kartu atliekant tiriamąją veiklą, ir dalinantis gerąja patirtimi. Konferencijoje bus apžvelgtos bendros gamtamokslinio ugdymo gairės užsienyje ir Lietuvoje, švietimo vadyba bei Europos šalių lūkesčiai ateities mokykloms.

Pranešimus skaitys užsienio ir Lietuvos mokslininkai bei pedagogai:

Mr Jaimie Tarrell, d’Overbroeck’s mokyklos biologijos skyriaus vadovas

Roell Schonveld, ilgametis Amsterdamo licėjaus rektorius, chemijos mokytojas

Jaan Aru, Vokietijos Humboldt’o universiteto mokslininkas

Eduardas Eigirdas, žurnalistas, žurnalo „Valstybė“ redaktorius

Rigonda Skorulskienė, Kauno jėzuitų gimnazijos fizikos mokytoja ekspertė

Aušra Kynienė, Vilnius „Saulės“ privačios gimnazijos fizikos mokytoja ekspertė

Antroje konferencijos dalyje mokytojai ir mokiniai atliks tiriamuosius darbus, pasidalins savo gamtamokslinio tyrinėjimo patirtimi fizikos, chemijos ir biologijos sekcijose. Mokyklų ir kitų švietimo grandžių vadovai bei tėvai klausysis pranešimų ir dalyvaus diskusijose vadovų sekcijoje.

Konferencija vyks balandžio 10 d. VU Gyvybės mokslų centre (Saulėtekio al. 7, Vilnius). Registracijos pradžia 9.00 val.

Registracija į konferenciją vyksta internetu iki kovo 22 d.

Konferencijos programa

Konferencijos nuostatai