Liepos 1-5 dienomis VU kviečia 1012 klasių moksleivius į Fizikos savaitę Saulėtekio slėnyje.

Penkias dienas truksiančios programos metu moksleiviai pamatys ir išbandys lazerių, fotonikos ir nanodarinių technologijas, naudodamiesi naujausia Slėnio laboratorijose esančia įranga atliks įdomių eksperimentų, kartu su mokslininkais aiškinsis už jų slypinčius fizikinius reiškinius. Praktiką laboratorijose įvairins ekskursijos į aukštųjų technologijų įmones ir universitetą, o vakarais praktikantai bus kviečiami į neformalias diskusijas toliau nuo laboratorijų sienų, kurių metu savo sėkmės istorijomis pasidalins Lietuvos fizikos žvaigždės. Fizikos savaitės metu moksleiviai negalvodami apie kasdienes smulkmenas, nes visomis darbo priemonėmis, kelionėmis į ekskursijas ir maitinimu pasirūpins fizikai!

Fizikos savaitė vyks liepos 1-5 d., 09:00-17:00 h., Saulėtekio al. 3 (NFTMC).

Vakaro programa kasdien nuo 19:00, iš anksto nurodytoje vietoje.

Kaina vienam asmeniui - €100, registracija iki birželio 25 d. el. paštu