Vilniaus universitetas tarptautiniame dalykiniame reitinge fizikos ir astronomijos kryptyje patenka tarp 300 geriausių pasaulio universitetų!

Vilniaus universitetas tarptautiniame dalykiniame reitinge QS World University Rankings by Subject 2019 jau trejus metus išlaiko tvirtas pozicijas fizikos ir astronomijos kryptyje, kur užima 251–300 vietą tarp 500 geriausių pasaulio universitetų.

Fiziniai mokslai šiemet pakilo į 383 vietą (2018 m. – 400). Fizinių mokslų srityje VU pasižymi aukštais moksliškumo rodikliais: pagal h indeksą, matuojantį mokslo darbų reikšmę, fizikos ir astronomijos kryptyje VU įvertintas – 76,8 taško iš 100 galimų, fiziniai mokslai – 75,3 taško. Tarp geriausiai VU vertinamų kategorijų – reputacija tarp darbdavių, studentų ir dėstytojų santykis bei akademinė reputacija.

Fizikos fakultetas yra Universiteto akademinis padalinys, kuris pagal mokslinių tyrimų efektyvumą ir kokybę lygiuojasi į tarptautinius standartus, šiuolaikinių mokslo tyrimų pagrindu organizuoja visų pakopų fizikos studijas, yra Lietuvos fizikų traukos centras.

Spausk čia, išsirink savo studijų programą ir prisijunk prie mūsų!