Birželio 21 d. Šv. Jonų bažnyčioje įvyko Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto magistratūros studijų programos absolventų diplomų įteikimo iškilmės.

„Kiekvienas Vilniaus universiteto absolventas išeina toks, kuris galėtų daryti kuo didesnį teigiamą poveikį mūsų visuomenei ir kurti miestą, šalį, pasaulį. Apie tai yra universitetas ir mokymasis jame. Tikiuosi, jog nepamiršite savo gimtojo fakulteto“ - absolventus sveikino Vilniaus universiteto studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas.

Fizikos fakulteto dekanas prof. dr. Juozas Šulskus džiaugėsi šia ypatinga diena ir absolventams linkėjo sėkmės bandant įveikti būsimus iššūkius. „Jūsų laukia įdomi ateitis, o šis etapas jums padėjo išmokti įveikti sunkumus. Ir nesvarbu ką jūs veiksite po to, mes visada džiaugsimės, jog jums sekasi. Nepamirškite – svarbiausia, jog jums patinka tai ką darote.“

Lietuvos lazeriu asociacijos vykdantysis direktorius, Fizikos fakulteto alumnas dr. Petras Balkevičius išskyrė Vilniaus universiteto diplomus: „diplomai, kuriuos gaunate šiandien, jus išskiria iš kitų. Veikla studijų metu jums suteikė labai vertingos patirties. Jūs išmokote dirbti komandoje, įgijote praktikos ir tai bus jūsų variklis vedantis jus pirmyn ateityje.“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą šiais metais baigė 44 magistrai, 2-iems iš jų įteikti Cum Laude, 9-iems Magna Cum Laude diplomai.