Rugsėjo 2–6 d. kviečiame visus pirmakursius dalyvauti Vilniaus universiteto (VU) organizuojamoje integracijos savaitėje #StudentAUK.

Įvadinės savaitės metu susipažinsite su universiteto bendruomene, studijomis, čia veikiančiomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais, biblioteka. Be to, susitiksite su VU Studentų atstovybe, išgirsite įkvepiančias alumnų sėkmės istorijas, turėsite išskirtinę galimybę dalyvauti VU muziejaus rengiamose ekskursijose senuosiuose VU rūmuose.

Rugsėjo 2 d. susipažinsite su savo studijų kuratoriais. Vėliau visa VU bendruomenė dalyvaus tradicinėje eisenoje Gedimino prospektu nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo, kuriame skambės VU vadovų ir svečių sveikinimai, pirmakursių priesaika ir vyks koncertas.

Rugsėjo 3–6 d. visų padalinių studentai kviečiami dalyvauti integracijos savaitės renginiuose, vyksiančiuose universiteto miesteliuose, o kartu ir šventiniame bendruomenės vakare-koncerte rugsėjo 5 d. 19 val. VU Didžiajame kieme (Universiteto g. 3). Bendruomenės vakare galėsite susipažinti su VU veikiančiomis studentiškomis organizacijomis ir klubais, pašokti kartu su VU folkloro ansambliu „Ratilio“, o vakarą vainikuos grupės „JUNIOR A“ pasirodymas.

Visus pirmakursius raginame dalyvauti visose programos dalyse, kadangi tai – išskirtinė proga per labai trumpą laiką susipažinti su visa didele VU šeima.

Visą integracijos savaitės programą rasite www.studentauk.vu.lt.