Sveikiname visus su artėjančiais naujais Mokslo metais!

Primename, jog rugsėjo 2 d. (pirmadienį) yra Vilniaus universiteto studijų metų pradžios šventė ir tą dieną paskaitos nevyks, visi kviečiami dalyvauti RENOVATIO STUDIORUM renginiuose.

„Renovatio studiorum“ renginiai vyks ir VU fakultetuose, kuriuose studentai iš Lietuvos ir svetur susipažins su savo fakulteto akademine bendruomene bei būsimais studijų draugais. Iškilmingoje ceremonijoje VU Didžiajame pirmakursiai prisieks savo universitetui, bendruomenę sveikins universiteto ir miesto vadovai. Studentai, dėstytojai, administracijos darbuotojai, miesto gyventojai ir svečiai yra kviečiami paminėti studijų metų pradžios šventę. Jos programa.

Fizikos fakulteto studentams:

• Bakalaure, 11 val. laukiame tavęs VU Fizikos fakultete, Didžiojoje fizikos auditorijoje (Saulėtekio al. 9, III rūmai, 1 aukštas)

• Magistrante, 12.30 val. laukiame tavęs VU Fizikos fakultete, Didžiojoje fizikos auditorijoje (Saulėtekio al. 9, III rūmai, 1 aukštas)

Taip pat primename, jog rugsėjo 2-6 d. yra bakalauro studijų pirmakursių integracijos savaitė, paskaitos jiems nevyks.

Visų kitų kursų studentams paskaitos prasideda rugsėjo 3 d. (antradienį).