Vilniaus universitete paskelbti rinkimai į VU Tarybą. Tarybos nariais penkerių metų kadencijai bus renkama vienuolika asmenų, kuriuos sudarys penki Tarybos nariai, renkami iš iškeltų kandidatų – VU dėstytojų ir mokslo darbuotojų, keturi Tarybos nariai, renkami iš iškeltų kandidatų – ne VU darbuotojų ar studentų, ir du Tarybos nariai, renkami VU Studentų atstovybės nustatyta tvarka.

Tęsiasi kandidatų į Tarybos narius kėlimas, jis vyks iki 2019 m. rugsėjo 30 dienos. Kandidatus kelti ir rinkti VU turi teisę akademinės bendruomenės nariai, atitinkantys atnaujintame tvarkos apraše nustatytus reikalavimus.

Balsavimas vyks 2019 m. lapkričio 4-5 dienomis (apie tikslų laiką ir vietą bus pranešta vėliau).

Detali informacija apie rinkimų eigą, tvarką, kandidatų kėlimo procedūrą, reikalingus dokumentus yra pateikiama VU tinklalapyje adresu: https://www.vu.lt/apiemus/struktura/taryba/rinkimai-i-vu-taryba-2019

Fizikos fakultete iškelti kandidatai reikalingus dokumentus pateikia FF rinkimų komisijos pirmininkui K. Glemžai (FF 310 kab.,  el. paštas:).

VU FF rinkimų komisijos pirmininkas

Doc. dr. Kazimieras Glemža