Prasidėjus mokslo metams primename, kad visi VU bibliotekos vartotojai gali naudotis bibliotekos mobiliąja programėle. Įsidiegę ją į savo mobiliuosius įrenginius galėsite lengvai ir paprastai vykdyti leidinių paiešką virtualioje bibliotekoje, peržiūrėti jums išduotus leidinius ir pratęsti jų grąžinimo terminą, vykdyti užsakymus, pamatyti sukauptus delspinigius, gauti priminimus apie grąžintinas knygas ir kitus dokumentus.

Programėlė informuos bibliotekos lankytojus apie pasikeitusį skaityklų darbo laiką, renginius ir kitas skaitytojams aktualias naujienas, skelbiamas bibliotekos interneto svetainėje. Visus šiuos pranešimus galėsite gauti tiesiai į savo telefoną.

Svarbu atminti, kad programėlė nėra virtualios bibliotekos atitikmuo, tad joje esanti paieška ras tik VU bibliotekos kataloge esančius leidinius. Ji neskirta ieškoti informacijos duomenų bazėse ar kituose ištekliuose.

VU bibliotekos mobiliesiems įrenginiams skirta programėle gali naudotis „Android“ ir „iOS“ programinės įrangos vartotojai. Ji palaiko tiek lietuvių, tiek anglų kalbas, todėl ja gali naudotis ir anglakalbiai skaitytojai. Registruojantis prisijungimo duomenis pakaks įvesti tik vieną kartą.

Įsidiegti programėlę galite pasirinkę nuorodas: Android / iOS

Kviečiame naudotis!