Kviečiame visus rugsėjo 20 d., 18 val. į Vilniaus universiteto Teatro salę įvyksiantį susitikimą su Lietuvoje itin retai viešinčiu vienu žymiausiu užsienio lietuviu Antanu Mockumi.

Filosofas, matematikas, politikas, buvęs Bogotos meras, dukart kandidatavęs į Kolumbijos prezidentus Antanas Mockus į susitikimą ir atvirą pokalbį apie revoliucijas, meną, korupciją, politiką ir atsakomybę. Ir svarbiausia – apie tai, kad gyvenimas yra šventas.

Pokalbį moderuos žurnalistas, rašytojas, televizijos laidų vedėjas Rytis Zemkauskas.

Laikas: rugsėjo 20 d. (penktadienis) 18 val.

Vieta: Vilniaus universiteto Teatro salė (Universiteto g. 3, Vilnius)