KONKURSO SĄLYGOS

VU FIZIKOS FAKULTETO STUDENTAMS

UAB „EKSMA“ STIPENDIJOMS GAUTI

1. KONKURSO SĄLYGOS VU FIZIKOS FAKULTETO STUDENTAMS UAB „EKSMA“ STIPENDIJOMS GAUTI

1. Konkursas UAB „Eksma“ stipendijai gauti (toliau – Konkursas) skelbiamas vadovaujantis tarp Vilniaus universiteto ir UAB „EKSMA“ 2016 m. lapkričio 4 d. sudaryta bendradarbiavimo sutartimi Nr. BS-12100-1533 bei UAB „EKSMA“ stipendijų skyrimo nuostatais, patvirtintais VU FF tarybos 2016.08.20 posėdyje, protokolas Nr. 6-16.
    2. Stipendijos bus skiriamos trims studentams:
      2.1. Rengsiantiems kvalifikacinius baigiamuosius magistro ir bakalauro darbus 2020-2021 m. m. rudens ir pavasario semestruose;
      2.2. Atliksiantiems praktiką 2020-2021 m. m. rudens ir pavasario semestruose.
    3. Stipendijos dydis:
      3.1. Rengsiantiems magistro baigiamuosius darbus – 230 EUR/mėn.
      3.2. Atliksiantiems praktiką I-o k. magistrantams – 200 EUR/mėn.
      3.3. Rengsiantiems baigiamuosius bakalauro darbus – 180 EUR/mėn.
      3.4. Atliksiantiems praktiką III-o k. studentams – 150 EUR/mėn.
    4. Praktikos darbų temos, praktikos atlikimo vieta, vadovai:
      4.1. Bakalauro III-o k. arba magistro I-o k. studijų praktika tema: „Nenuostovusis priverstinis Ramano stiprinimas kristaluose ir suslėgtose dujose“, FTMC Lazerinių technologijų skyriaus Kieto kūno lazerių laboratorija, vadovas dr. Aleksej Rodin.
      4.2. Baigiamasis bakalauro studijų darbas tema: „Vienašūvio autokoreliatoriaus projektavimas, derinimas ir femtosekundinių lazerio impulsų charakterizavimas“, FTMC Lazerinių technologijų skyriaus Kieto kūno lazerių laboratorija, vadovas dr. Aleksej Rodin.
      4.3. Baigiamasis magistro studijų darbas tema: NIR superkontinuumo impulsų stiprinimas ir kompresija, taikant nenuostoviąją priverstinę Ramano sklaidą. FTMC Lazerinių technologijų skyriaus Kieto kūno lazerių laboratorija, vadovas dr. Aleksej Rodin.
    5. Norintys dalyvauti konkurse, turi iki 2020 m. spalio 30 d. el.p. adresu atsiųsti prašymą ir šiuos dokumentus:
      5.1. gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką, nurodant pageidaujamą darbo temą;
      5.2. pažymą apie paskutinių dviejų semestrų studijų rezultatus;
      5.3. trumpą studento kitų pasiekimų ir visuomeninės veiklos charakteristiką (dalyvavimas mokslinėse olimpiadose, technologinės ar gamtamokslinės pakraipos būreliuose, FIDI organizavime ir pan., jei yra);
      5.4. kai Konkurse dalyvauja magistrantūros studentai – baigiamasis bakalauro darbas elektroniniu formatu;
      5.5. VU FF anksčiau atlikto darbo vadovo, darbovietės arba praktikos vadovo rekomendaciją – privalumas.
    6. Vertinimo komisija gali kviestis pretendentus pokalbiui.
    7. Komisija apie savo sprendimus Konkurso dalyvius informuoja e-paštu.