2020 m. kovo 17-20 dienomis Vilniuje vyks fiziniams ir gamtos mokslams skirta konferencija “Open Readings”.

Kadaise Vilniaus universitete prasidėjusi kaip laisvieji skaitymai per 63 metus “Open Readings” išaugo į tarptautinę konferenciją, kurioje kasmet susirenka žymiausios mokslo žvaigždės iš viso pasaulio. Visas keturias dienas konferencija vyks Saulėtekio slėnyje esančiame moderniame Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre (NFTMC).

Registracija tęsis iki vasario 1 d. Nepraleiskite progos pasidalinti savo atradimais ir idėjomis su keliais šimtais studentų ir jaunųjų mokslininkų!

Registracija