2021-11-12, doc. Šarūnas Svirskas

Lietuvos Respublikos prezidentūros fotografija.Lietuvos Respublikos prezidentūros fotografija.

Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto mokslininko dr. Sergejaus Balčiūno disertacija „Kai kurių perovskitinių struktūrų plačiajuostė dielektrinė spektrometrija“ pripažinta geriausia fizinių mokslų srityje. Mokslininkas savo disertacijoje nagrinėjo perovskito struktūrą turinčias medžiagas. Dr. Balčiūnas savo gautus rezultatus publikavo aukščiausio lygio moksliniuose žurnaluose (Nature Communication, Advanced Energy Materials ir pan.).

Instituto darbuotojai linki sėkmės tolesnėje mokslinėje karjeroje!