FNI - Fizikos fakultetas

Sidebar

FNI banner small

Sveiki,

Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Fotonikos ir nanotechnologijų institutas yra vienas stipriausių Lietuvos mokslo centrų. Mūsų darbai remiasi giliomis mokslinių tyrimų tradicijomis puslaidininkių medžiagotyros bei optoelektronikos kryptyse. Išskirtinis instituto bruožas yra tyrimų tarpdalykiškumas ir darbų taikomasis pobūdis orientuojantis į pramonės poreikius.

  • Mūsų vizija – pripažintas visuomenės prestižinis fundamentinių ir taikomųjų mokslų krypčių institutas, kuriame dirbti ir mokytis yra garbė ir privilegija.

  • Mūsų misija – kurti ir skleisti mokslo žinias ir pridėtinę vertę kuriančias inovacijas, tenkinančias visuomenės poreikius, bei ugdyti visapusiškus mokslo ateities lyderius ir specialistus telkiant talentus ir suteikiant aukščiausios kokybės mokslinę infrastruktūrą ir žinias.

  • Mūsų vertybės – inovatyvumas, komandinis darbas, pasitikėjimas, atvirumas, tyrimų idėjų laisvė, nuomonių įvairovė, akademinė etika.

Čia rasite tarptautinio lygio mokslinius tyrimus, čia gimsta inovacijos, čia ugdomi aukščiausios kvalifikacijos specialistai.

 

Fotonikos ir nanotechnologijų instituto direktorius

Prof. Saulius Antanas Juršėnas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos