D8529632 F1FE 4A19 957F DCE5407B9EFBSveikiname dr. Julių Vengelį tapus Lietuvos mokslų akademijos Jaunosios akademijos nariu Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriuje!

Nutarimas dėl naujai išrinktų LMAJA narių

2018 m. rugsėjo 24 d. Lietuvos mokslų akademijos narių visuotinio susirinkimo metu paskelbta apie Jaunosios akademijos įkūrimą: patvirtinti jos nuostatai ir numatyti naujų narių rinkimai. Jaunosios akademijos nariai yra mokslininkai, pasiekę reikšmingų mokslinių tyrimų rezultatų ir aktyviai dirbantys profesinėje srityje, kuriems doktorantūros laipsnis buvo suteiktas ne anksčiau kaip prieš dešimt metų, o rinkimų dieną yra 40 metų ar jaunesni. Kiekvienais metais dešimt narių renkami ketverių metų kadencijai, todėl bendras Lietuvos mokslų akademijos Jaunųjų akademijos narių skaičius turi pasiekti 40 asmenų skaičių.

LMA informacija