Sidebar

Mokslas

Cheminės fizikos instituto mokslinė veikla vyksta per biudžetinius ir konkursinius projektus bei doktorantūras.

Šiuo metu yra vykdomi tokie biudžetiniai projektai:

1. FUNKCINIŲ HIBRIDINIŲ IR STRUKTŪRIZUOTŲ MEDŽIAGŲ BEI DANGŲ FOTONIKAI IR ATRANKIEMS JUTIKLIAMS SPEKTROMETRIJA (2015-2019).
Tikslas: Panaudojant įvairius spektrinius metodus gauti išsamią informaciją apie molekulinių darinių struktūrinius parametrus, kuri reikalinga praktiniam jų taikymui fotonikoje ir jutiklių technologijose

2. MOLEKULINIŲ IR KRISTALINIŲ MEDŽIAGŲ ELEKTRONINIŲ SPEKTRŲ SKAIČIAVIMO METODŲ VYSTYMAS (2019-2023).
Tikslai: Kvantinės ir klasikinės mechanikos, kvantinės ir klasikinės elektro¬dinamikos, statistinės fizikos metodų plėtra sandarai bei vyks¬mams atomuose, molekulėse, nanodalelėse ir jų kompleksuose modeliuoti. Medžiagų sąveikos su elektromagnetiniu lauku nuo GHz iki UV ir netiesinės spektroskopijos teo¬rinių aprašymo pagrindų vystymas.

3. NAUJOS FUNKCINĖS MEDŽIAGOS IR SANDAROS (2018-2021).
Tikslas: Naujų organinių, neorganinių ir hibridinių medžiagų sluoksnių bei darinių formavimo technologijos, jų elektrinių, fotoelektrinių ir krūvio pernašos savybių tyrimas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos