Sidebar

Rašto darbų rengimo ir gynimo taisyklės

  • Jeigu darbo vadovas yra ne Fizikos fakulteto darbuotojas, šio darbo rašymui turi būti paskirtas konsultantas iš Fizikos fakulteto, kurio pavardė nurodoma darbo tituliniame lape.
  • Papildomą informaciją kaip teisingai apiforminti rašto darbą galima rasti profesoriaus Prano Juozo Žilinsko knygoje „Rašto darbai. Ką būtina žinoti rengiant tiksliųjų mokslų rašto darbą“.
  • Profesoriaus Prano Juozo Žilinsko knygoje „Rašto darbai. Ką būtina žinoti rengiant tiksliųjų mokslų rašto darbą“ aptariami pateikiamų ginti tiksliųjų mokslų rašto darbų reikalavimai. Joje aiškinama, kaip reikėtų rašyti referatus, kursinius, baigiamuosius ir kitus darbus, kokių reikalavimų privalo laikytis studentai, atlikdami laboratorinius darbus, kaip juos turi sutvarkyti, kaip taisyklingai turėtų būti rašomos matematinės formulės, fizikinių dydžių simboliai, matavimo vienetai ir pan., taip pat dėstoma, kaip sudaromos lentelės, braižomos diagramos, schemos, koks turi būti rašto darbo bibliografijos apipavidalinimas.

    Leidinys skiriamas studentams ir doktorantams, atliekantiems teorinius ir eksperimentinius darbus ir norintiems tinkamai juos aprašyti.

  • Zilinsko
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos